Multimedialnie w SGB
Multimedialnie w SGB
1 | 2
TITEL:
Multimedialnie w SGB
BESCHREIBUNG:

Dla Spółdzielczej Grupy Bankowej, w skład której wchodzi… 150 Banków Spółdzielczych i Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A., opracowaliśmy prezentację multimedialną… Raport Roczny 2010.  Stworzona przez nas prezentacja, podsumowująca działalność Banków w 2010 roku, została zapisana na oznaczonych logotypem Grupy pendrivach w kształcie kluczy. Zostały one opakowane w zaprojektowane przez nas wyszukane, przezroczyste bryły, które idealnie będą… prezentowały się na kaĹźdym biurku. Co nas jeszcze bardziej cieszy, nasza Agencja została wybrana do realizacji tego ambitnego i odpowiedzialnego zadania na drodze konkursu. 

KUNDE:
SPÓŁDZIELCZA GRUPA BANKOWA
TITEL:
Brat PiT - odsłona 1
BESCHREIBUNG:

Jesteśmy twórcami animacji dla Urzę…du Miasta Warszawy, obrazującej pierwszą część kampanii "Brat PIT w Warszawie", która została nagrodzona najwyyĹźszą nagrodą… na Konkursie Reklamy KTR 2010 w stolicy.
Wierzymy, Ĺźe gdy Agencja Reklamowa Fresh Studio zaamimuje teĹź materiały promocyjne dla Twojej firmy, osiągniesz bezapelacyjny sukces... to działa! 

KUNDE:
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA
TITEL:
Kraft Foods bardzo wizualnie
BESCHREIBUNG:

Jesteśmy autorami wizualizacji materiałów POS, przygotowanych dla firmy Kraft Foods. Stworzyliśmy kompozycje wizualne standów, lam, dyspozytorów przypółkowych, zawieszek i innych materiałów wspierających sprzedaĹź produktów z portfolio Krafta. Przy tym projekcie współpracowaliśmy z jedną z francuskich agencji, efekty współpracy oceńcie sami.

KUNDE:
KRAFT FOODS
TITEL:
Animowane portfolio Kompanii Piwowarskiej
BESCHREIBUNG:

W ujednolicony, symboliczny sposób, pokazaliśmy wszystkie marki należące do portfela jednego z głównych producentów piwa w Polsce. Dzięki temu zabiegowi wzrosła spontaniczna rozpoznawalność marek i  utoĹźsamianie ich z prawidłowym producentem. Priorytetem był jednak fakt, aby kaĹźdy konsument bez problemu znalazł coś dla siebie z bogatego portfolio Kompanii.

KUNDE:
KOMPANIA PIWOWARSKA
TITEL:
Wielkanocna zabawa na pop-up'ie
BESCHREIBUNG:

Aby wprawić w świąteczny nastrój Klientów firmy Warta Glass Group stworzyliśmy zabawną animację w formie pop-up'u. Gościła ona na stronie internetowej firmy WGG w okresie wielkanocnym, bawiąc i wprawiając w dobry i świą…teczny nastrój wszystkich odwiedzają…cych. W końcu Święta mają… być Wesołe ... dlatego dbajmy o samopoczucie naszych Klientów w tym okresie, a i oni z pewnością… będą… o nas pamiętać!

KUNDE:
WARTA GLASS GROUP
TITEL:
BRAT PIT - odsłona 2
BESCHREIBUNG:
Gratulujemy Brat !  Poradziłeś sobie świetnie z wykonaniem zadania. Zyskała Warszawa, zyskali wszyscy. Ĺťyczymy dalszych sukcesów i zapraszamy ponownie.
KUNDE:
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA
TITEL:
Hipnotyczny zawrót głowy dla Kompanii Piwowarskiej
BESCHREIBUNG:

Kolejna rzecz dla Kompanii Piwowarskiej... stworzona zgodnie z instrukcjami Anatolija Kaszpirowskiego. Po kilkukrotnym obejrzeniu jingla, nie kupimy juĹź innej marki piwa jak te z Kompanii.
... i jak to mawia znany bułgarski sprzedawca kozich serów - "I o to chodzi, i o to chodzi".

KUNDE:
KOMPANIA PIWOWARSKA
TITEL:
Animowany świat Kompanii Piwowarskiej
BESCHREIBUNG:

Tak, tak ... znowu to piwo, ale to bardzo wdzięczny temat. Animacja została stworzona na potrzeby nietuzinkowego eventu w Hotelu Gołąbiewski w Mikołajkach. Eventu, który na długo pozostał w naszej pamięci. Było to podsumowanie roku sprzedaĹźowego w Kompanii Piwowarskiej i miało oczywiście złotą… barwę ... a dokładnie bursztynową.

Animacja przedstawia kaĹźdą markę, zatopioną w klimacie, płynącym z jej targetu. Towarzyszą jej wysmakowane dĹźwięki, zmiksowane przez znaną… i lubianą… DJ Tinto (proponujemy więc odtwarzanie animacji z włą…czonym audio)

KUNDE:
KOMPANIA PIWOWARSKA
TITEL:
O Kompanii trochę inaczej
BESCHREIBUNG:

Jakby komuś było mało tematów zwią…zanych z piwem, zapraszamy do obejrzenia filmu korporacyjnego z jego produkcji.
Jak moĹźemy zauwaĹźyć od pierwszych sekund, nie jest to typowy film obrazujący taśmy produkcyjne. Film z załoĹźenia miał być dynamiczny i interesujący, na tyle, aby oglądają…cy chciał go obejrzeć do końca. I chociaĹź nie grał w nim Borys Szyc to chyba się udało. Udało się? Ocenę pozostawiamy Państwu.

KUNDE:
KOMPANIA PIWOWARSKA
Werbespotproduktion Düsseldorf
Alle Rechte vorbehalten © Werbeagentur Frisch Studio